CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Doradca finansowy

September 18, 2018 06:23 - Praca - Tarnów

6000.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie Klientów i analiza potrzeb Klientów,
• Przygotowanie i prezentacja oferty produktowej,
• Dbałość o nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
• Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Od idealnego Kandydata oczekujemy:
• Minimum wykształcenia średniego,
• Gotowości do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
• Komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi,
• Optymizmu, entuzjazm i zapału do pracy,
• Wysokiej kultury osobistej,
• Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe + gwarantowana premia) w intensywnie rozwijającej się firmie,
• Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
• Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
• Dla najlepszych – atrakcyjne programy motywacyjne.
CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
CZEKAMY NA CIEBIE!
Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: doradcaklienta100@wp.pl
35192
Ogłoszeń
414
Nieruchomości
102
Miast
1860
Użytkowników
419
Zarejestrowanych