CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Murarz Kraków, Olkusz

December 3, 2018 19:13 - Dam pracę - grudziądz

1.00 zł

  • img
Jesteśmy z Krakowa i posiadamy 25 letnie doświadczenie w branży budowlanej. Zatrudniam na stałe poważne i zdecydowane osoby, które potrafią pracować w zgranych brygadach murarskich.

Stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Kraków, Olkusz

Twoje zadania :
• Prace murarskie na obiektach mieszkalnych wielorodzinnych

Co oferujemy w zamian:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne stawki godzinowe
• Stabilną i długoterminową współpracę
• Odzież ochronną i narzędzia pracy
• Posiłek regeneracyjny
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Codziennie w domu

Nasze wymagania:
• Doświadczenie z zakresu prac murarskich
• Umiejętność pracy w zespole

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „ MURARZ ” - Oddzwonię
Justyna Kulpa
tel. +48 798 056 274
CV na e-mail justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471
35029
Ogłoszeń
414
Nieruchomości
102
Miast
1849
Użytkowników
418
Zarejestrowanych