Wykładowca - Instruktor na kursach zawodowych z zakresu Obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 23, 2019 09:27 - Dam pracę - ul. Kopernika 7, 33-100 Tarnów
1.00 zł
  • img
Ośrodek szkolenia Centrum Usług Szkoleniowych poszukuje osoby do pracy w okolicach: Mielca, Tarnowa i Bochni, na stanowisko: Wykładowca - Instruktor na kursach zawodowych z zakresu Obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego (suwnice, podesty, dźwigi, żurawie, wciągniki i wciągarki, wózki jezdniowe)
Opis stanowiska:
Prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego m.in.: suwnic, podestów ruchomych, wciągników, wciągarek, dźwigów, żurawi, wózków jezdniowych podnośnikowych
Wymagania:
Wykształcenie średnie/wyższe techniczne
Kwalifikacje pedagogiczne do prowadzenia szkoleń
Zaświadczenie UDT potwierdzające kwalifikacje do obsługi urządzenia
Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu teoretycznych i praktycznych kursów z obsługi i/lub konserwacji urządzeń podlegających pod UDT
umiejętność nawiązywania komunikacji i pracy w grupie i przekazywania wiedzy teoretycznej i praktycznej
Prawo jazdy kat. B, mobilność
Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczne godziny pracy
Pracę dodatkową w renomowanym Ośrodku Szkoleniowym, z ponad
18 -letnim doświadczeniem w organizowaniu kursów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz list motywacyjny, na adres mail: biuro@cus.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
17 zł