Kierownik Zespołu Sprzedażowego

June 13, 2019 14:12 - Dam pracę - Tarnów
6000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Zadania:
• zarządzanie grupą konsultantów
• rekrutacja nowych członków do zespołu
• prowadzenie szkoleń oraz rozwój kompetencji doradców
• prowadzenie szkoleń w ramach zespołu
• wsparcie merytoryczne i operacyjne przedstawicieli na każdym etapie pracy
Wymagania:
• posiadasz doświadczenie w pracy zespołowej
• jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz kontakty
• potrafisz dobrze zorganizować pracę swoją i zespołu
• jesteś przedsiębiorczy i zorientowany na osiąganie celów
• posiadasz wykształcenie wyższe
Oferujey:
• nowe, fajne znajomości w międzynarodowej firmie;
• wysokie i stabilne dochody (od 6 tys. zł.);
• profesjonalne wdrożenie, tak długo jak tego potrzebujesz
• szkolenia;
• przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;
• czas pracy dopasowany do Ciebie
• dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna);

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: ogloszenia_praca1@wp.pl
17 zł