Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi motoryzacyjne

  Tania laweta Warszawa, auto holowanie i pomoc drogowa Warszawa 24h OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 23, 2021 01:45 - Usługi motoryzacyjne - Herbowa 23
79.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Całodobowa, profesjonalna pomoc drogowa, która wyróżnia się od innych błyskawicznym działaniem profesjonalistów i specjalistów z dziedziny mechaniki pojazdów.
Dla nas nie ma sytuacji, które mogłyby nas zaskoczyć. Nie ważne czy źle zatankowałeś paliwo, czy uczestniczyłeś w kolizji - każde zgłoszenie traktujemy z taką samą powagą zapewniając kompleksową obsługę, która obejmuje także autoholowanie Warszawa jest głównym terenem naszego działania, ale nie jedynym. Dojeżdżamy do Klientów z miast ościennych, a także wykonujemy holowanie w całej Polsce, a także krajach Unii Europejskiej.
Dbając o Państwa samochodu, nasze lawety są w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt, który zapewnia bezpieczeństwo podczas załadunku oraz transportu. Nieoczekiwane sytuacje drogowe mogą zostać rozwiązane bez względu na porę, nasze holowanie warszawa 24h gwarantuje pełen dostęp do wszystkich usług - w tym warsztatu mobilnego, który na miejscu zdarzenia ocenia problem i - jeśli to możliwe - natychmiast go rozwiązuje, a wy możecie jechać dalej.
Tania Laweta Warszawa to Twój pewny partner w podróży, który zawsze wybawi cię z drogowej opresji.
KONTAKT 24h/7:
Tel 24h: 697-598-149
Mail: biuro@besthol.pl
WWW: https://besthol.pl/

UWAGA: podana w ogłoszeniu cena dotyczy diagnostyki komputerowej wykonywanej na stacjonarnym warsztacie samochodowym przy ul. Herbowa 23 w Warszawie
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.