Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Elektronika > Sprzęt komputerowy

  MotoNotice - skrypt strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 27, 2022 23:23 - Sprzęt komputerowy - cała Polska
492.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Skrypt MotoNotice pozwala na stworzenie własnej strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi online w prosty i bezproblemowy sposób. Jest to oddzielny projekt, zbudowany zgodnie z współczesnymi wymaganiami tworzenia stron internetowych.
Skrypt pozwala na utworzenie strony z ogłoszeniami w wielu kategoriach, lokalnych albo ogólnopolskich. Dostępnych jest bardzo dużo możliwości konfiguracyjnych, dzięki czemu można dostosować skrypt do indywidualnych oczekiwań. Obsługuje automatyczne płatności za promowanie ogłoszenia w systemie Dotpay, Przelewy24 oraz Paypal.
Dzięki uniwersalnej strukturze z powodzeniem może być wykorzystany dla każdego rodzaju serwisu ogłoszeniowego związanego z motoryzacją.
Posiada on innowacyjny wygląd a także intuicyjny interfejs. Dołączony rozbudowany Panel administracyjny ułatwia pełną konfigurację ustawień serwisu.
Stwórz własny, nowoczesny serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi online!
Więcej informacji oraz możliwość zakupu skryptu znajduje się na stronie: https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/122-skrypt-ogloszen-motoryzacyjnych-motonotice.html
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.