Operator Wózka Widlowego - Niemcy OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 13, 2018 09:46 - Dam pracę - Neu-Isenburg
5200.00 zł
  • img
Firma Logistic Competence Team GmbH z siedzibą w Neu-Isenburg w Niemczech poszukuje osób na stanowisko pracownika do obsługi frachtu lotniczego.

Miejsce pracy: Lotniska Cargo w Niemczech - Frankfurt
Wymiar pracy: pełen etat, umowa o pracę.

Wymagania:
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego i chęć jego dalszej nauki
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta
• Gotowość na obciążenia fizyczne
• Zaświadczenie o niekaralności
• Mile wdziane doświadczenie w obsłudze frachtu lotniczego
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków podnośnikowych

Obowiązki:
• praca przy przygotowywaniu ładunków lotniczych (import/eksport)
• praca ze skanerem
• obsługa wózka widłowego
• udział w kursie języka niemieckiego

Oferujemy:
• Profesjonalne przeszkolenie w naszym centrum szkoleniowym w Polsce (czas trwania: 4-6 tygodni)
• Kurs językowy przygotowujący do podjęcia pracy, odbywający się również w centrum szkoleniowym w Polsce
• Dodatki za pracę w niedzielę, święta oraz w porze nocnej
• Dodatek do zakwaterowania
• Dodatek do dojazdów do pracy
• Fachowa opieka naszych polskich koordynatorów
17 zł