Doradca ds. Sprzedaży

January 14, 2020 16:42 - Dam pracę - Tarnów
1.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Główne zadania:
• aktywne poszukiwanie ofert dla klientów
• bieżące przygotowanie analiz i opracowań,
• prawna i efektywna negocjacja warunków handlowych,
• nadzór nad terminowością umów i okresem ich trwania,
• aktywna współpraca z zespołem.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• umiejętność obsługi programów komputerowych – wymagana dobra znajomość Excela,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność,
• preferowane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku.
Od Kandydatów oczekujemy ponadto:
• umiejętności analitycznego myślenia,
• umiejętności systematycznego planowania i realizacji celów,
• umiejętności organizacji pracy własnej,
• umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami,
• samodzielności, kreatywności i inicjatywy,
• umiejętności prowadzenia negocjacji.
Oferujemy:
• interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej Firmie,
• praca w nowoczesnym biurze
• komfortowe warunki pracy- dobra kawa, wyjścia integracyjne
• możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole
• możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach
• finansowanie szkoleń
• bogaty pakiet socjalny
• konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: bankowosc20@wp.pl
17 zł