Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Współpraca biznesowa

  Artykuły piśmiennicze OGŁOSZENIE FIRMOWE

February 17, 2020 11:12 - Współpraca biznesowa - Warszawa
Szczegóły ogłoszenia
1.Ceny są na tak atrakcyjne, aby zdecydować się na zrobienie zakupów w internetowym sklepie shan.com.pl.2. Plusem sklepu internetowego jest szybkość wykonywania zamówień.3.Program lojalnościowy pozwala klientom na zdobywanie punktów za regularne zakupy.

Internetowy sklep shan.com.pl to miejsce, w jakim możemy zakupić artykuły biurowe, papiernicze i piśmiennicze oraz materiały dla artystów. Co więcej można kupić w nim materiały szkolne, co powoduje że internetowy sklep pozwala każdemu zainteresowanemu znaleźć coś dla siebie. Wszystkie ceny są na tak zadowalające, by poważnie zdecydować się na zakupy w tym sklepie.
Przedsiębiorstwo pracuje od roku 1993. Zaopatruje w różne artykuły papiernicze zwłaszcza hurtownie działające na Podkarpaciu. Z racji szybko rozwijającej się gałęzi sprzedaży wysyłkowej coraz to ilość interesantów jest wstanie skorzystać z usług tej firmy.
Jednym z plusów sklepu online jest na pewno szybkość realizacji zleceń. Dzięki temu klient osiąga pełne zadowolenie oraz niezwykłą radość z zrealizowanych zakupów.
Dobrze jest zwrócić swoją uwagę na program lojalnościowy, który to pozwala klientom na zdobywanie punktów za regularne zakupy a także napisanie recenzji danego artykułu. Zebrane punkty można wymienić na artykuły w sklepie.
Warto też nadmienić, iż jeżeli wartość naszego zamówienia osiągnie pewną, nie będziemy zobowiązani płacić za dostawę.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.