Pracownik Robót Drogowych [Belgia] OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 17, 2020 14:10 - Dam pracę - Jelenia Góra
  • img
Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym pracownikiem drogowym do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:
• prace przy budowie dróg
• prace brukarskie
• wylewanie nawierzchni betonowej
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do założenia
• mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację

Nasza oferta:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Aplikacje przesyłać można na adres anna.marcinkiewicz@regess.eu
Kontakt telefoniczny 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.
Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.
17 zł