Przedstawiciel Handlowy

March 24, 2020 10:42 - Dam pracę - Tarnów
Szczegóły ogłoszenia
Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych
• Przygotowanie ofert handlowych i prezentacji
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Prowadzenie i zarządzanie projektami sprzedażowymi
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
Wymagania:
• Min. 2 rok doświadczenia w sprzedaży usług oraz obsługi Klienta w sektorze B2B
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
• Umiejętność prowadzenia negocjacji i spotkań biznesowych
• Nastawienie na realizacje celów i motywacja do wykonywanej pracy
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Atrakcyjne, stabilne i elastyczne formy zatrudnienia
• Wynagrodzenie: podstawa + prowizja
• Prywatne ubezpieczenie medyczne
• Możliwość rozwoju i szkolenia

aw.2020@wp.pl
17 zł