Wakacyjna praca dla maturzystów - Niemcy

May 15, 2020 08:27 - Dam pracę - Opole
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Wytrzymałości fizycznej
Pełnoletności - wymóg konieczny
Umiejętności pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód
17.67 zł