Przedstawiciel Handlowy

May 15, 2020 08:55 - Dam pracę - Tarnów
7000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska
• Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami oraz podtrzymywanie i umacnianie relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami.
• Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów.
• Dbanie o dobry wizerunek Firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług.
Wymagania
• Ambicja i otwartość na rozwój.
• Silna motywacja do osiągania celów.
• Umiejętność organizacji pracy i planowania.
• Wykształcenie minimum średnie.
• Wysoka kultura osobista.
• Prawo jazdy kat. B, z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu.
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.
Oferujemy
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Motywacyjny system wynagradzania.
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ścieżkę kariery.
• Dobrą atmosferę pracy.
• Nowoczesne narzędzia pracy.
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres:
zatrudnienie-aw@wp.pl
17.67 zł