Doradca Klienta Biznesowego

May 17, 2020 09:41 - Dam pracę - Tarnów
8000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Nasz standard:
- umowa B2B
- wsparcie finansowe na start
- premia uzależniona od wyników
- szkolenia produktowe i sprzedażowe
- wsparcie naszych managerów

Twoje zadania:
- bezpośrednia współpraca z Klientami Biznesowymi
- sprzedaż usług

Pasujesz do nas, jeśli:
- masz gotowość do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B
- lubisz wyzwania sprzedażowe i skutecznie potrafisz pozyskiwać nowych klientów
- masz prawo jazdy kat. B

Mamy dla Ciebie:
- elastyczny system pracy
- karta sportowa
- opieka medyczna
- konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
- wyjazdy szkoleniowe i motywacyjne

zatrudnienie-aw@wp.pl
17.67 zł