Przedstawiciel Handlowy

May 28, 2020 16:18 - Dam pracę - Tarnów
7000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Główne zadania:
• Realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych
• Budowanie i systematyczne rozwijanie kontaktów
handlowych z obecnymi Klientami, pozyskiwanie
nowych Klientów
• Profesjonalna prezentacja produktów firmy
• Dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi
Klienta
• Badanie potrzeb i oczekiwań Klientów
• Inspirowanie działań na podstawie sygnałów z rynku

Od kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Minimum średniego wykształcenia
• Determinacji w realizacji wyznaczonych celów
• Umiejętności nawiązywania trwałych relacji międzyludzkich
• Zaangażowania, samodzielności, odpowiedzialności i rzetelności
• Wysokiej kultury osobistej
• Znajomości obsługi komputera (MS Office)
• Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
• Niezbędne narzędzia do wykonywania działań

sprzedawca.w@wp.pl
17.67 zł