Specjalista ds. sprzedaży

June 4, 2020 15:45 - Dam pracę - Tarnów
1.00 zł
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, prezentowanie produktów, prowadzenie negocjacji handlowych i finalizację sprzedaży oraz realizację planów sprzedażowych firmy.
Zakres obowiązków:
• inicjowanie i utrzymywanie relacji z klientami
• pozyskiwanie nowych klientów
• współtworzenie planów sprzedażowych firmy i realizację założonych celów
• przygotowywanie ofert i prowadzenie prezentacji produktowych
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy, poprzez budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami
• praca z wykorzystaniem kanałów elektronicznych
Wymagania:
• min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług B2B
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzenia rozmów telefonicznych
• umiejętności negocjacyjne
• proaktywna postawa w poszukiwaniu nowych klientów
• komunikatywność, motywacja i inicjatywa w osiąganiu wyników
Mile widziane:
• doświadczenie w sprzedaży usług IT
• doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem
Oferujemy:
• szkolenia z zakresu produktów i usług
• stabilne zatrudnienie
• realne perspektywy rozwoju
• przyjazną atmosferę pracy w zespole ludzi z pasją
• partnerskie relacje w pracy
• uczestnictwo w ciekawych projektach
tupraca901@wp.pl
17.67 zł