Audytor/ Tajemniczy Klient OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 6, 2018 09:52 - Dam pracę - Tarnów
1234.00 zł
  • img
Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions należąca do spółki Grupa WW sp. z o.o. działa na rynku badań marketingowych i społecznych od ponad 5 lat. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
W związku z realizacją nowych projektów badawczych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy dodatkowej:

Tajemniczy Klient (Mystery Shopper)

Opis stanowiska
Zadaniem Tajemniczego Klienta jest wizytacja różnego rodzaju placówek handlowo-usługowych t.j. sklepów, salonów kosmetycznych, samochodowych, sieci telefonii komórkowej, aptek, restauracji, drogerii itd. Wcielając się w rolę potencjalnego klienta, tajny audytor - w sposób niejawny - obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanej placówce.

Wymagania
Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych odnoszących się do wykształcenia lub doświadczenia zawodowego. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność audytora. Poszukujemy osób pełnoletnich, którym obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawia żadnego problemu.

Jeżeli jesteś dobrym obserwatorem, potrafisz spontanicznie zainscenizować sytuację wskazaną w scenariuszu wizyty i lubisz dzielić się swoimi opiniami - dołącz do nas i zarejestruj się w naszej bazie Tajemniczych Klientów.

Oferujemy
Po zarejestrowaniu, co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy Cię do zwizytowania wskazanej placówki. Otrzymasz od nas stosowne materiały i instruktaż oraz zostaniesz poproszony o wyrażenie opinii. Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia.
Współpracujemy z Tajemniczymi Klientami na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy (z osobami posiadającymi możliwość wystawienia faktury z Vat lub bez VAT).

Pamiętaj! Współpraca z nami ma charakter dorywczy! Gwarantujemy elastyczne godziny pracy i możliwość zdobycia dodatkowych środków finansowych. Osoby do współpracy przy określonych projektach dobierane są na podstawie profilu spełniającego kryteria danego badania.

Jeżeli sądzisz, że to praca dla Ciebie, zgłoś się do nas poprzez przycisk Aplikuj wypełniając nasz formularz rekrutacyjny
17 zł