Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Meble ogrodowe na meblobranie.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2022 13:46 - Meble na zamówienie - Warszawa
999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Początek naszego biznesu sięga roku 2007. Stopniowo poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku znalazliśmy się w pierwszej piątce start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt został przekształcony w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka tysięcy produktów podzielonych na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Już teraz większość produktów dostarczanych jest do klienta w terminie kilku dni od zamówienia, a stale pracujemy nad tym żeby ich liczba rosła.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak Miloo, Keter, Nowy Styl jak również wybrane niszowych polskich producentów oraz importerów. Ciągle poprawiamy procedury weryfikacji dostawców gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Jesteśmy dumni z tego, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy wg. Ceneo 97% klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Zaufanie które otrzymujemy od Państwa umożliwia nam na dynamiczny rozwój. Chcemy, aby klienci kupując w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Zobacz Naszą ofertę na:
https://www.meblobranie.pl/meble-ogrodowe
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.