Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  dietetyka Kraków OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 28, 2022 00:27 - Nauka i szkolenia - Kraków
890.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Kursy dietetyki w Krakowie
1) Kurs dietetyki podstawowy - szkolenie I stopnia z dietetyki
Kurs dietetyki podstawowy zajęcia edukacyjne pozwalające na poszerzenie i zdobycie nowej wiedzy z zakresu żywienia i dietetyki. Program kursu zawiera zajęcia teoretyczne obejmujące zagadnienia z anatomii, fizjologii, profilaktyki, edukacji żywieniowej. Natomiast ćwiczenia praktyczne pozwalają na naukę samodzielnego układania jadłospisów i tworzenia zaleceń żywieniowych. Kurs zakończony jest otrzymaniem zaświadczenia MEN.
Cena: 890 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany - szkolenie II stopnia z dietetyki
Kurs dietetyki zaawansowany – specjalistyczne szkolenie zawodowe przeznaczone dla osób, które posiadają podstawowa wiedzę z zakresu dietetyki i chcą zdobyć kompleksowe przygotowanie do zawodu dietetyka. Po ukończeniu cyklu wykładów, kursant posiada kwalifikacje do komponowania diet i zaleceń dietetycznych oraz do indywidualnego prowadzenia pacjenta w różnych stanach chorobowych. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje dostęp do programu komputerowego do układania diet i wskazówki jak z niego korzystać i w pełni wykorzystać jego możliwości.
Cena: 890 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki
Akademia Dietetyki zajmuje się realizacją szkoleń już od ponad 7 lat. Jako placówka oświatowa, posiada Akredytację Kuratorium Oświaty. Oferowane szkolenia stacjonarne i on-line są uważane za najlepsze na rynku kursów edukacyjnych. Pozwalaj na zdobycie niezbędnej wiedzy do wykonywania zawodu dietetyka. Różne stopnie kształcenia sprawiają, że każdy kto jest zainteresowany tematyką żywienia znajdzie coś idealnie odpowiadającego jego potrzebom.
Zawsze aktualne terminy kursów dietetyki w Krakowie:
http://www.akademiadietetyki.pl/krakow/
Akademia Dietetyki
31-146 Kraków ul. Długa 88
tel. 12 444 17 41
mail: biuro@akademiadietetyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.