Lider Grupy Sprzedażowej

January 2, 2019 18:27 - Dam pracę - Tarnów
5000.00 zł
Praca w firmie, która ceni sobie motywacje w działaniu, ambicje i rozwój osobisty. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:
- rekrutacja i wdrażanie nowych członków zespołu
- zarządzanie zespołem sprzedaży
- odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
- szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy zespołu

Wymagania:
- dobra obsługa komputera
- inicjatywa w działaniu, proaktywność
- sumienność i zaangażowanie
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub zarządzaniu zespołem

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy
- pakiet prywatnej opieki medycznej
- motywacyjny system wynagrodzeń
- bonusy i programy motywacyjne
- pakiet szkoleń wstępnych i wsparcie wdrożeniowe
- jasno określoną ścieżkę sprzedaży
- niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca1@wp.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
17 zł