Pracuj w Drukarni- Praca w Niemczech OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 17, 2018 10:06 - Dam pracę - Kraków
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Pomocnik Drukarza/Drukarz
Miejsce pracy: Drukarnia w Neutraubling (Bawaria, Niemcy)
Zadania:
• Obsługa 8-10 kolorowej drukarki fleksograficznej
• Dokumentowanie procesów drukowania
• Zapewnienie jakości produktu i procesu drukowania,
• Czyszczenie, usuwanie usterek, utrzymywanie maszyn w porządku i pełnej dyspozycji.
Oczekujemy:
• Mile widziane wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w pracy w drukarni,
• Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich,
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową,
• Stawkę od 1790 Euro brutto miesięcznie( systematyczne podwyżki nawet do 25% po 15 miesiącach pracy!).
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: + 48 12 625 1610 lub pod adresem e-mail: k.gorska@trenkwalder.com

Operator maszyn wytłaczających / pomoc w przetwórstwie tworzywa sztucznego
Lokalizacja

Zadania:

• prowadzenie i kontrola procesów produkcyjnych
• obsługa maszyn
• kontrola i poprawy parametrów maszyn, czyszczenie maszyn,
• kierowanie dostaw surowców,
• przeprowadzanie pomniejszych napraw,
• kontrola jakości,
Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomości specyfiki produkcji foli mile widziane,
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-zmianowym,
• dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
• posiadanie własnego samochodu.
Oferujemy:
• możliwość długiej współpracy,
• stawkę godzinową 10,13 Euro/h ( systematyczne podwyżki nawet do 38% po 15 miesiącach pracy!),
• dodatkową dopłatę do paliwa 10Euro dziennie.

!Uwaga! Bardzo prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub angielskim
17 zł