Pracuj w Austrii! OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 17, 2018 10:26 - Dam pracę - Kraków
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Technik inżynierii mechanicznej
Lokalizacja: Kapfenberg (Austria)

Zadania:

• przeprowadzanie prac konserwacyjnych i naprawczych
• działania korygujące i analiza przyczyn źródłowych,
• tworzenie dokumentacja zakłóceń.

Oczekujemy:

• wykształcenia o profilu: technik mechanik,
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 4- zmianowym,
• dobre umiejętności obsługi komputera,
• znajomość procesu produkcji oraz zdolności techniczne.

Spawacz w Kapfenberg (Austria)

Zadania:

• spawanie naprawcze zużytych odkuwek,
• praca zgodnie z rysunkami
• kontrola jakości

Oczekujemy:

• ukończenia kursu spawacza,
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym
• sprawności fizycznej,
• komunikatywnej znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie z możliwością długoterminowej współpracy,
• Pełne zabezpieczenie socjalne,
• Premię dodatkową do 427,53 Euro brutto od drugiego miesiąca pracy,
• Wynagrodzenie od 2159,25 Euro brutto(167 godzin).

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: + 48 12 625 1610 lub pod adresem e-mail: k.gorska@trenkwalder.com

Pracownik produkcji

Zadania:

• Obsługa maszyn,
• Monitorowanie procesu produkcyjnego,
• Transport materiałów.

Oczekujemy:

• Doświadczenia w pracy na produkcji oraz zdolności manualnych,
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub dźwigów będą dodatkowym atutem,
• Gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym oraz fizyczną wytrzymałość.

Oferujemy:

• Premię dodatkową do 304,93 Euro brutto od drugiego miesiąca pracy,
• Możliwość długotrwałej współpracy,
• Wynagrodzenie od 1848,08 Euro miesięcznie (167h).

!Uwaga! Bardzo prosimy o przesyłanie aplikacji CV w języku niemieckim lub angielskim
18 zł