Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca

  Manager Zespołu Sprzedaży

January 22, 2019 22:34 - Praca - Tarnów
6000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Wymagania:

• dwuletnie doświadczenie w sprzedaży,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
• umiejętność wyznaczania celów w pracy zespołowej oraz nadzór nad ich realizacją,
• wiedza z zakresu technik negocjacyjnych i sprzedażowych,
• komunikatywność, łatwość nawiązywania i budowania długofalowych relacji z Klientami ,
• umiejętność negocjacji, dobrej organizacji czasu oraz pracy,
• wysoki poziom zdolności interpersonalnych, łatwość nawiązywania relacji,
• prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:

• aktywne nawiązywanie nowych relacji handlowych,
• utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi klientami,
• przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków współpracy,
• stały monitoring rynku i analiza działań konkurencji,
• analiza rynku i potrzeb klientów oraz kreowanie nowych rozwiązań dla klientów,
• sprzedaż produktów Firmy,
• szczegółowa analiza trendów rynkowych i konkurencji,
• wyznaczeniem celów, zadań, planów sprzedażowych,
• bieżąca analiza danych sprzedażowych, raportowanie,
• zarządzanie zespołem sprzedażowym,
Oferujemy:

• stała praca w prężnie rozwijającej się firmie
• podstawa + wysokie prowizje sprzedażowe
• możliwość rozwoju zawodowego
• niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, komputer
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres: zatrudnimy.praca@wp.pl
17 zł