Specjalista ds. sprzedaży

January 28, 2019 10:15 - Dam pracę - Tarnów
4000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska
• Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami
• Prowadzenie negocjacji handlowych, opracowanie ofert dla klienta biznesowego

Wymagania
• Doświadczenie w sprzedaży oraz pozyskiwaniu klientów biznesowych
• Zdolność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta
• Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne, autoprezentacyjne i organizacyjne
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość programu Excel
• Umiejętność samodzielnego organizowania pracy własnej

Oferujemy
• Wynagrodzenie podstawowe netto do 4000 zł plus premie
• Pakiet szkoleń wstępnych
• Dostęp do bazy obecnych klientów
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
• Pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej

Zachęcamy do przesyłania CV na adres: specjalistasprzedawca@wp.pl
17 zł