Sprzedawca - praca dodatkowa

February 25, 2019 10:35 - Dam pracę - Tarnów
1.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Główne zadania Współpracownika to:
• Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów poprzez analizę potrzeb.
• Wyliczanie i oferowanie najkorzystniejszych ubezpieczeń
• Pozyskiwanie rekomendacji.
• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta.
• Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
• Dla Menadżerów – budowa sieci sprzedaży.
Przyjmiemy do współpracy:
• Osoby otwarte na naukę i uczestnictwo w szeroko pojętej branży ubezpieczeń,
• Osoby, które same chcę decydować o swoich zarobkach,
• Także takie osoby, które szukają dodatkowego źródła dochodów bez rezygnowania z obecnej pracy.
Oferujemy między innymi:
• BEZ STRESU I LIMITÓW - możliwość budowania własnego portfela Klientów.
• Dzięki stałej obsłudze własnych Klientów - stałe zajęcie i bezpieczny dochód.
• SZEROKI wachlarz specjalnie wyselekcjonowanych produktów finansowo-ubezpieczeniowych.
• ATRAKCYJNE prowizje i BONUSY uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych.
• Możliwość osiągnięcia STABILIZACJI FINANSOWEJ do emerytury.
• KARIERĘ dla każdego - możliwość budowania sieci sprzedaży – w tym awansu na SZKOLENIA teoretyczne i praktyczne oraz WSPARCIE doświadczonych Menadżerów.
• Wyjątkowe NAGRODY i PREMIE.
• NIENORMOWANY czas współpracy.
Nasze wymagania:
• Minimum średnie wykształcenie.
• Niekaralność.
• Najważniejsze to abyś sam miał wymagania względem siebie - chęć nauki, rozwoju i osiągania własnych celów i marzeń.
Mile widziane:
• W perspektywie czasu – otworzenie własnej działalności gospodarczej.
• Znajomość branży ubezpieczeń.
• Agenci ubezpieczeniowi różnych TU.
• Osoby i Firmy zajmujące się już ubezpieczeniami, chcące poszerzyć swoją ofertę o atrakcyjny Produkt Ubezpieczeniowy.
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, wyślij swoją aplikację na adres:
aw.praca@wp.pl
17 zł