Sprzedawca

February 26, 2019 09:46 - Dam pracę - Tarnów
4500.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska:
 Profesjonalna obsługa Klienta
 Doradztwo w zakresie oferowanych przez nas produktów
 Budowanie relacji z Klientem
Wymagania:
 Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
 Optymizm, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
 Wysoka kultura osobista
 Doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta
 Mile widziane otwarcie własnej działalności gospodarczej
Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Pracę w młodym i dynamicznym zespole
 Udział w ciekawych projektach
 Możliwość rozwoju zawodowego w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: aw.praca@wp.pl
17 zł