Koordynator Zespołu Sprzedaży

August 30, 2018 18:28 - Dam pracę - Tarnów
6000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Zgłoszenia/CV prosimy wysyłać na adres mailowy:
koordynatorzespolu@wp.pl

Opis stanowiska:
• rekrutowanie i szkolenie przedstawicieli handlowych,
• reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek,
• realizacja założonych planów sprzedaży,
• efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
• przedsiębiorczości, inicjatywy i samodzielności,
• nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do biznesu.

Oferujemy:
• ciekawą pracę pełną wyzwań, oraz możliwość rozwoju zawodowego,
• ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
• atrakcyjny system wynagrodzeń,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
• pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo- handlowych oraz aktywny coaching,
• możliwość pracy w miejscu zamieszkania na terenie całej Polski.

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku handlowca samodzielnego, agenta ubezpieczeniowego, finansowego, itp
• łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
• samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
• doświadczenie w sprzedaży,
• zaangażowanie i inicjatywa w pracy,
• wysoka kultura osobista.
Mile widziane:

• doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• posiadanie aktywnego zespołu sprzedażowego
18 zł